Letáky tiskneme na běžné, hlazené i křídové papíry do formátu A3 (297 x 420 mm) – standardní tiskový arch používáme 320 x 450 mm, umíme ale až 330 x 1.200 mm. Nabízíme dokonalou barevnost a kvalitu tisku, díky pravidelné kalibraci a údržbě tiskového stroje, spolu s vysokou rychlostí zhotovení. Zakázky tiskneme a expedujeme obvykle do 24 hodin.

Nízkou cenu nenabízíme díky snížené kvalitě tisku, nebo použití levnějších papírů. Tiskneme na produkčních digitálních strojích, díky čemuž máme vysokou tiskovou rychlost a dokonalou barevnost i na běžných papírech. Pro dosažení nízké ceny levných letáků, kombinujeme kvalitní stroje s vysokým výkonem, rozumné provozní náklady, odladěné pracovní postupy a osobní nadšení pro dokonalý výsledek.

Letáky můžete tisknout v malém nákladu a dle potřeby doobjednávat dotisk. Nenutíme Vás vyšší cenou za menší množství objednávat vyšší náklady a pak letáky, třeba díky změně uvedených údajů, zbytečně vyhazovat. Tiskneme jenom tolik, kolik skutečně potřebujete – šetříme vaše peníze i přírodu.