Vytisknete u nás téměř všechny tiskoviny.
Zaměřujeme se na malé (v řádu desítek ks) až středně velké (v řádu tisíců až malých desítek tisíc ks) zakázky. Poradíme si tedy s malou zakázkou na 100 vizitek ale i s tiskem 40.000 skládaných letáků. Vyrobíme i vyšší stovky ceníků či katalogů v lepené vazbě V2 (umíme i kroužkovou a šitou V1), které v součtu mají třeba 100.000 stran.

Tiskneme převážně pro reklamní agentury, grafická studia a samostatné grafiky, ale poradíme si se zakázkou každého klienta, který umí dodat tisková data.
Pokud data k tisku připravena nemáte a ani to neumíte, rádi vás zkontaktujeme s některým z grafiků, s jejichž prací máme dobré zkušenosti.

Naši klienti u nás vytisknou:
vizitky, letáky včetně skládaných, samolepky včetně etiket s libovolným tvarem, ceníky, katalogy, výroční zprávy, almanachy, zpravodaje firemní i pro malé obce, plakáty, novoročenky,  nástěnné a stolní kalendáře, svatební oznámení, pozvánky, obálky, vstupenky, diplomy, …

Vaše materiály umíme po tisku skládat (falcovat i bigovat), perforovat, laminovat, vázat kroužkovou vazbou TwinWire, sešít vazbou V1 (2 sponky) i lepit vazbou V2. Náročnějším klientům nabídneme zušlechtění povrchu laminovaných tiskovin parciálním lakem, nebo prostřednictvím efektových fólií (zlatá, stříbrná, holografiká, …). Pomocí digitálního výseku umíme vyříznou libovolné tvary ze samolepicích i nesamolepicích materiálů a můžeme tak vyrobit třeba visačky s netradičním tvarem bez potřeby výroby výsekové raznice.