Digitální tisk

Produkční digitální tisk tvoří největší část naší výroby. Tiskneme na stroji Konica Minolta AccurioPress C3070, jedná se o produkční stroj, který potiskne média od 62 g/m² do 350 g/m² a rozměru až 1.300 x 330 mm.

Velkoformátový tisk

Mutoh Valuejet VJ-1324, tiskárna s ecoSolvetním (ředidlovým) inkoustem na tisk samolepicích fólii pro venkovní reklamu jako jsou polepy vozidel, vývěsní štíty a dále na tisk reklamních plachet (bannerů). UV stálost barev v exteriéru až 3 roky bez laminace. Tisková šířka 1,35m (materiál 1,37m), čtyřbarevný systém inkoustů Eko-solvent Ultra, rozlišení tisku až 1440 dpi vhodné i pro interiérové aplikace (vnitřní plakáty, prosvětlené reklamní plochy, malé samolepky,…).

Sítotisk

Sítotiskem tiskneme kartonáž (krabice), barevné poštovní obálky s požadavkem na potisk bílou barvou, samolepky s požadovanou vysokou odolností tisku. Tiskneme i další ploché předměty, ať už různé výrobní štítky, nebo i součásti pro průmyslové využití, ale samozřejmě i reklamní předměty, trička, mikiny a textilní tašky.

Na ploché předměty s rozměry do 40 x 30 cm, maximální výškou do 20 cm a tiskovou plochou do 35 x 27 cm, používáme sítotiskový 3/4 automat. Výhodou stroje je vysoká rychlost produkce, konzistentní kvalita tisku daná přesnou regulací přítlaku, sklonu a rychlosti tiskové stěrky. Rychlosti tisku pomáhá i robotické rameno, které vykládá potisknuté předměty na pásový dopravník sušáku (v případě potřeby je ale možné i ruční odebírání).

Ruční tisk na karuselu do formátu cca A3. Používáme pro předměty větší než 40×30 cm, nebo předměty, které nejsou umístitelné na tiskový stůl 3/4 automatu, například papírové tašky nebo trička se navlékají na tiskovou desku karuselu, což u automatu není možné. V případě zájmu o další informace, či nabídku řešení vašich potřeb, nás neváhejte kontaktovat.