Reklamní plachty

Plachty nebo-li bannery, jsou velmi efektivní z pohledu cena/výkon. Tiskneme bannery v různých velikostech, zcela dle vašich potřeb.
Okraje bannerů zpevníme založením a opatříme je kovovými oky po cca 50 cm. Standardně tiskneme na PVC banner o síle 510g. 

U krátkodobých použití – kampaně s trváním v řádu týdnů (ale klidně i měsíc, dva), můžete pro urychlení výroby požadovat i plachty bez zpevněných okrajů.
To se promítne v mírném snížení ceny, ale hlavně ve vyšší rychlosti dokončení zakázky, což je znatelné hlavně u objednávek v desítkách kusů.

Reklamní desky

Reklamní desky – vývěsní štíty, označení provozoven. 

Reklamní desky nejčastěji vyrábíme plošným polepem samolepicí fólií na 5mm silnou PVC desku. Alternativně, u jednodušší grafiky, je možné polep vyřezanou fólií.
Pro vývěsní štíty a obecně při požadavku na dlouhou životnost, lepíme na 3mm silné kompozitní desky s hliníkovým povrchem, které mohou být jak bílé, tak i s povrchem z eloxovaného hliníku (obzvlášť vhodná varianta na označení firmy).

Magnetky

Použití magnetických fólií:

  • Magnetické fólie umístěné na automobily jsou ideálním prostorem pro rychlou prezentaci reklamních sdělení.
  • Fólie umožňují rychle umístit reklamu na firemní vozy, a to bez negativního vlivu na lak. Stejně tak je rychlá i demontáž a umístění na jiné vozidlo.
  • Vhodné i pro krátkodobé instalace na jakýkoliv kovový povrch v exteriéru.

Materiál:

  • Magnetická fólie přiléhá ke kovovému podkladu, a v místě styku s kovem má speciální lakovanou ochrannou vrstvu proti poškození podkladu.
    Tloušťka magnetické fólie je 0,7 mm.