tiskárna PRETIKO -  expresní tisk z Vysočiny. | Tel.: 733 122 830   Po-Pá 8:00 - 17:00 (v urgentních případech se dovoláte 7/365 od 7:00 do 22:00)

OBÁLKY


ROZMĚRY OBÁLEK   --   EXKLUZIVNÍ OBÁLKY


Plnobarevný potisk obálek realizujeme speciální digitální technologií, která k tisku obálek používá voděodolný inkoust bez obsahu agresivních rozpouštědel (inkoust je na bázi vody a pigmentů). Umíme kvalitní tisk barevné (CMYK) grafiky na širokou škálu obálek se 100% voděodolností tisku a v případě potřeby umíme i bez-okrajový potisk obálek včetně tisku na chlopeň obálky.

Výhodou použité technologie je možnost personalizovaného tisku obálek, včetně malých sérií. Vytiskneme obálky pro direct-mail kampaň a samozřejmě umíme kompletní direct-mail přímo realizovat (včetně personalizovaného obsahu a kompletace). Obálky jsme schopni potisknout ve velmi krátkých časech a běžné objednávky do 5 tisíc kusů obálek začínáme v 95% objednávek tisknout nejpozději druhý den po objednání. Ofsetový tisk obálek + tisk a lepení štítků s adresami na obálky je díky naší technologii dávno minulostí.